August 2, 2021
Portali Shprehja

9 raste të reja me Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 1973 teste dhe janë regjistruar 9 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 4, Tetovë – 4 dhe 1 rast është regjistruar në Kërçovë . Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Ndërkohë janë regjistruar edhe 53 pacientë të shëruar nga Kovid-19. Numri i rasteve aktive është 221.

.

Të Ngjajshme

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

ASH-AAA: Zaev e Ahmeti ia kanë kaluar Gruevskit për blerjen e veturave luksoze

admin

Leave a Comment