July 28, 2021
Portali Shprehja

9 raste të reja me Kovid-19, asnjë viktimë

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2743 teste, prej të cilave 9 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19 dhe atë: Tetovë-6, Ohër-1 dhe Gostivar-2.

Janë regjistruar dhe 10 pacientë të shëruar, ndërkohë që nuk ka asnjë viktimë nga Kovid-19 në 24 orët e fundit.

.

Të Ngjajshme

Qeveria do t’i ofron partive të vogla uljen e pragut në 1 për qind për këshilltar komunal

admin

Në “Tabanoc” pritet rreth 40 minuta

admin

Aksion i madh policor në Shkup, disa të arrestuar

admin

Leave a Comment