January 18, 2021
Portali Shprehja

99 raste të reja me Kovid-19, 8 viktima dhe 214 të shëruar

Gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë nga 1384 testet e kryera ka regjistruar 99 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19. Ndërkohë që Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 214 pacientë të shëruar. Betejën me Kovid-19 e kanë humbur 8 pacientë. Numri i rasteve aktive në vend bie ndër 2 mijë dhe shënon 1895.

Të Ngjajshme

13 viktima dhe 63 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoni

admin

Baret dhe restorantet pritet të punojnë deri në orën 23:00

admin

Zaev: Negociatat me Bullgarinë pas përfundimit të zgjedhjeve atje

admin

Leave a Comment