February 25, 2021
Portali Shprehja

A do të marrë pjesë në dasmën e Teas dhe Beartit? përgjigjet Arjan Konomi

Arjan Konomi ishte mysafirë ne emisionin shumë të shikuar, “Kojshia Show”, i cili transmetohet çdo të diele në RTK1.

Ai u pyet nga moderatori Sadri Imeri për Tean dhe Beartin.

Shikoni se çfarë thotë Arjani për çiftin më të komentuar të momentit.

Se a do të jetë pjesë e dasmës se tyre nga minuta e 5 e emisionit mund ta kuptoni në intervistën e tij.


Të Ngjajshme

Sa bukur duket Kumrija me këtë fustan

admin

Motra e Edonës një bukuri e rrallë natyrore

admin

Enca në projektin e ri do ta tregojë gjithë gjoksin

admin

Leave a Comment