June 18, 2021
Portali Shprehja

A do të rrezikonit si Elvana për një fotografi?

Së fundi Elvana Gjata ka befasuar me setin e ri fotografik. Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur nga publiku po shijon suksesin e albumit të fundit “Çelu”, i cili u mirëprit nga fansat e saj dhe publiku i gjerë, shkruan “Kosovarja”. Përveç se ka eksperimentuar shumë shpesh në stile të ndryshme dhe ka guxuar […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment