August 13, 2022
Portali Shprehja

A do të shkoje në Prokurori për protestën e 8 janarit? Si përgjigjet Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi mbrëmjen e sotme se është i gatshëm të shkojë në Prokurori nëse thirret si person që është në dijeni të fakteve, për përplasjet para selisë së PD-së që ndodhën ditën që ai kishte mbledhur protestuesit.

“Që nesër. Nuk kam asnjë kundërshtim”, tha Berisha, duke shtuar: “Unë për hir të qëndrimit tim ndaj ligjit do të shkoj pa diskutim dhe do të them fjalët e mia”./albeu.com

Të Ngjajshme

A po e zhvillon rrjetin e tij social, Elon Musk?

Me fustan të shkurtër dhe çizme të zeza, kryeministrja finlandeze shfaqet mahnitëse

Burri që kishte shtënë me armë mbi autorin e sulmit në Cetinje, i paqasshëm për policinë e Malit të Zi

Leave a Comment