February 28, 2021
Portali Shprehja

A e dini sa vjet ka mbushur dje Rihanna?

Këngëtarja ka lindur në muajin shkurt.

Me datë 20 të muajit të dytë të vitit, Rihanna ka ditëlindjen.

Ajo ka lindur në vitin 1988 dhe dje ka mbushur plot 33 vite.

Artistja e njohur me famë botërore mori urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj.

Rikujtojmë se, Rihanna ka një karrierë të bujshme sa i përket muzikës por vitet e fundit ka arritur të jetë e suksesshme edhe në modë ku edhe ka arritur të jetë një nga markat e njohura me të brendshmet njëkohësisht edhe markën e makijazhit.


Të Ngjajshme

A mund ta besoni se kjo është Genta

admin

Ermal Fejzullahu e uron djalin me këto fjalë

admin

Madonna: Madhësia është e rëndësishme, femra mos u shtireni kot

admin

Leave a Comment