October 1, 2023
Portali Shprehja

A e dini se Elon Musk ka një tjetër fëmijë sekret me Grimes?

Një biografi e re e Elon Musk do të dalë nesër , në të cilën autori Walter Isaacson pretendon se miliarderi ka një fëmijë të tretë sekret me ish-partneren e tij Claire Elise Bouchet , e njohur më mirë si Grimes.

Isaacson është një gazetar i dëshmuar dhe autor i biografive, duke përfshirë atë për jetën e Steve Jobs – “Steve Jobs” (2011) , e cila u prit mirë nga lexuesit në mbarë botën.

Ndër të tjera, në librin e ri për Elon Musk, i cili është komentuar nga “New York Times” , u zbulua emri i fëmijës sekret të miliarderit dhe këngëtarit – Techno Mechanicus.

Duke rishikuar biografinë, shkrimtarja e New York Times Jennifer Salai thotë: “Muzikantja Grimes, nëna e tre fëmijëve të Musk (ekzistenca e fëmijës së tretë, Techno Mechanicus, është mbajtur sekret deri më tani), e përshkruan tërbimin e tij ‘djallëzor’ si një mënyrë për të. duke menduar se kjo ‘shkakton shumë kaos’. Ajo gjithashtu këmbëngul se kjo e lejon atë të kryejë punën”.

Si për kujtesë, Elon Musk dhe Grimes filluan të takoheshin në maj 2018 dhe bënë paraqitjen e tyre të parë publike në tapetin e kuq në Met Gala po atë muaj.

Pas një ndarje të shkurtër, çifti rinovuan lidhjen e tyre dhe në janar 2020 ata njoftuan se muzikantja ishte shtatzënë. Gjatë lidhjes së tyre, ata mirëpritën dy fëmijë –  djalin “X Æ A-Xii”  në maj 2020 dhe vajzën  Exa Dark Cidaerael  në dhjetor 2021.

Ata u ndanë sërish në shtator 2021, por mbetën në një marrëdhënie të mirë dhe të ngushtë.

 

.

Të Ngjajshme

Ambasadori Qehaja: Bartësit e Institucioneve në Shkup “duhet të dëgjojnë më shumë Kosovën”

Investime milionëshe për sigurinë kibernetike në Maqedoninë e Veriut

admin

Nga e hëna, studentët do të marrin nga 140 denarë në ditë për t’u ushqyer

admin

Leave a Comment