A e keni ditur se Labi kishte një bashkëpunim me Getinjon dhe Bleron?

loading...

Labinot Tahiri ishte i ftuar në ‘Sing my song’ ku rrëfeu edhe shumë të pa ditura për të.

Këngëtari tregoi për një projekt të punuar vite më parë me Getinjon dhe Bleron por nuk është realizuar për shkak të këtij të fundit.

Kjo këngë ishte punuar në kohën kur Getinjo nuk kishte famën që ka sot dhe gjatë xhirimeve të klipit Blero kishte kërkuar që projekti të jetë vetëm me Labin.

Gjë që u refuzua nga ai, dhe kënga mbeti pa u publikuar.

 

loading...

Të ngjajshme

Të rinjtë e nderojnë me mirënjohje Labin për kontributin e dhënë gjatë pandemisë

shprehja

Edhe Dua Lipa pjesë e “Sanremo 2020”

shprehja

Rita Ora ka dy fjalë për duetin mes Lady Gagas dhe Ariana Grandes

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë