January 21, 2021
Portali Shprehja

A e keni parë çfarë rrethi të marteses mbanë në gisht Egzona Muçiqi?

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muçiqi, i cili si të gjithë kolegët e tjerë, këtë kohë është larg muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Çifti, kanë pasur mundësi që këtë periudhë të qëndrojnë më shpesh e më shumë pranë njëri tjetrit.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Në këtë foto, shihet se dyshja po ia kalojnë mirë nën shoqërinë e njëri tjetrit. Nëse e shikoni me kujdes foton, shihni në gishtin e Egzones edhe rrethin e marteses, që është klasik dhe shumë i bukur.

Ata janë prindër të lumtur të tre fëmijëve, dy të fundit binjak. Egzona, është nënë, por edhe profesioniste mjaftë e përkushtuar.


Të Ngjajshme

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Gold Ag ndan imazhin më të mirë me nënën dhe djalin

admin

Leave a Comment