July 28, 2021
Portali Shprehja

A e kishit relizuar këtë grim të Elvanës?

Elvana gjithmonë pozon në mënyra më të dalluara për ndjekësit. Me përkushtimin e madh që ka tek vetja, ajo në çdo kohë duket bukur, shkruan “Kosovarja”. Ajo që e bën të duket më ndryshe është realizimi i veshjes dhe grimit që realizon këngëtarja. Në shumë momente shfaqet më ndryshe nga të tjerët, duke tërhequr vëmendje. […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment