January 21, 2021
Portali Shprehja

A është ende beqar vëllai bukurosh i Leonores?

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi, është ikona e bukurisë, brilante në muzikë, pamje dhe stil, shkruan “Kosovarja”.

Vitet i kanë shtuar edhe më shumë nurë e bukuri këngëtares së famshme nga Drenica.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Leonora, gjatë kohës së pandemisë ka qëndruar larg çdo aktiviteti muzikor apo publik, duke respektuar denjësisht masat anti Covid.

Këngëtarja si gjithmonë ka ndarë kohë cilësore me familjen, madje është parë shpesh edhe nën shoqërinë e vëllait të saj të pashëm, që ende është beqar, njëjtë si Leonora, shkruan “Kosovarja”.


Të Ngjajshme

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Leave a Comment