June 18, 2021
Portali Shprehja

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë. Ajo ndiqet nga 47 mijë ndjekës të cilët e përcjellin me kuriozitet të madh dhe me simpati të veçantë, shkruan “Kosovarja”. Kadrija jo vetëm që shquhet për bukurinë e saj por edhe linjat e bollshme trupore që nuk përton ti ekspozojë kur janë […]

.

Të Ngjajshme

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Një fshatare si Ana Kabashi

admin

Kjo veshje Yllkën e bën të duket bombë

admin

Leave a Comment