June 22, 2021
Portali Shprehja

A është kjo nusja më e veçantë nga Kosova?

Njerëzit që janë ndryshe, përherë janë të veçantë, unik dhe bien në sy. E tillë është edhe Monda, kosovarja që u bë pjesë e mediave rozë për shkak të mbipeshës dhe lidhjes së saj me Flamurin. Çifti, jetojnë në Zvicër dhe duken shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit, pavarësisht paragjykimeve nëpër të cilat kalojnë, shkruan […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment