18 C
Skopje
April 1, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

A është penduar Pjetër Nrecaj për vrasjen e gruas dhe vajzës?

Ai vrau gruan Valbonën dhe vajzën Klara, barrë me të cilën do të jetojë deri në fund të jetës.

A është penduar ai për këtë ngjarje?

“Unë jam i penduar shumë, unë si Pjetër me mujt me u kthy si thonë një hap prapa, gjithçka e kisha qitë mbrapa shpinës. Edhe pse mu kanë perzi në jetë vallua i gruas dhe motrat e gruas ua kisha fal”, ka thënë Nrecaj në një intervistë për Klan Kosova.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Tv Shenja: Universitetet e Maqedonisë nuk i pranojnë nxënësit e Medresesë (VIDEO)

shprehja

Refuzohet kërkesa e familjarëve për ndërrimin e gjykatësit ndihmës në rastin e Almirit

shprehja

Qeveria i ndau 100 milionë denarë KSHZ për fushatën e zgjedhjeve presidenciale

shprehja