January 28, 2022
Portali Shprehja

A po bëhet pjesë e Big Brother Vip edhe Rozana Radi?

Në shtëpinë më të madhe në shqipëri janë bërë pjesë shumë fyrya të njohura dhe të dashura për publikun.

Mirëpo, pasur edhe shumë refuzime nga artistë të ndryshëm, pë rshkak të obligimeve të shumta që ata kanë pasur, shkuan”Kosovarja”.

Tact Watches

Edhe Rozana Radi ka pranuar ftesë për të qenë pjesë e shtepisë së Big Brother Vip.

Ajo është pyetur nga adhuruesit e saj dhe ajo ë shtë pë rgjigjur se nuk ka pasur mundë si të jetë pjesë e shtëpisë , përshkak të angazhimeve të saj./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment