14 C
Skopje
October 20, 2019
BLUE

A po i futet Adelina Ismaili politikës?

Të gjithë e dimë që Adelina Ismaili, ka qenë dhe është mbështetëse e fortë e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Këngëtarja ka shumë vjet që e përkrah këtë parti që kishte në krye Presidentin e ndjerë Ibrahim Rugova, të cilit ajo i thuri edhe këngë.

Por, a do t’i futet Adelina politikës?

Në një intervistë për emisionin Prive të edicionit të ri, këngëtarja foli për këtë fushë në të cilën me apo pa dashje është future qysh në moshën e fëmijërisë.

Në një intervistë për emisionin Prive të edicionit të ri, këngëtarja foli për këtë fushë në të cilën me apo pa dashje është future qysh në moshën e fëmijërisë.

 

Artikuj të ngajshëm

Blerona bën ndryshimin e radhës pas rënies në peshë, duket ende më e bukur!

shprehja

Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’

shprehja

Gili flet për problemet në martesë me bashkëshortin Ilir Berani

shprehja