February 28, 2021
Portali Shprehja

A po i rri mirë Bleronës plisi?

Moderatorja Blerona Zeqiri si çdo herë sjellë risi në programin e saj ‘Një kafe prej shpisë’.

Blerona edhe në programin e sotëm është shfaqur mjaft bukur, madje vëmendje morën pozat e saj në të cilat ka vendosur një plis me shqiponjë, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Blerona kohët e fundit ka qenë mjaft e përfolur edhe sa iu përket ndryshimeve në pamjen e jashtme.

Kurse për nga jeta private ajo ka qenë përherë tip i mbyllur duke mos shpalosë as edhe një detaj të vogël.

Se kur do ta shohim Bleronën pranë një mashkulli dhe a do jetë edhe ai serioz e patriot me plis kjo mbetet të shihet./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Rudina Magjistari publikon pamjen e saj nga fëmijëria

admin

A mund ta besoni se kjo është Genta

admin

Ermal Fejzullahu e uron djalin me këto fjalë

admin

Leave a Comment