February 26, 2021
Portali Shprehja

A po i’u pëlqen ky ndryshim i ri i Morenës?

Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj.

Ajo herë pas here ka marrë vendime drastike për pamjen, duke e ndryshuar atë totalisht.

Tea dhe Bearti flasin për herë të parë bashkë për lidhjen e tyre: Jemi shumë të lumtur
Këngëtarja nuk e ka pasur aspak problem t’i presë flokët shkurt apo ta qethë kokën, si dhe ka luajtur shpesh me modelet e gjatë e ngjyrat si kameleon.

Guxon sërish! Morena Taraku ndryshon look dhe duket… (FOTO)
Por së fundmi, Morena duket se është tunduar paksa nga trendi i momentit, baluket, të cilat i ka realizuar menjëherë tek vetja.

Në videon e fundit të publikuar në “Instastory”, këngëtarja shfaqet duke kënduar në makinë dhe vëmendjen na e tërhoqi pamja e saj.

Duhet ta pranojmë se baluket i shkojnë dhe duket tepër e këndshme me këtë pamje të re!


Të Ngjajshme

Georgina tregon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

admin

Naser Rafuna, sot e nisi ditën me këtë thënje

admin

Rina Lipa nis karrierën si modele, Dua krenare për të

admin

Leave a Comment