August 2, 2021
Portali Shprehja

A u prish raporti i dyshes? Flori Mumajesi nuk ishte i ftuar në ditëlindjen e Arilenës!

Këngëtarja, Arilena Ara, sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të dhe organizoi një festë madhështore me t ë ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët. Artistja shpërndau në InstaStory fotografi dhe video të ndrysheme nga fesa. Në mesin e gjithë të ftuarve mungesa e këngëtarit, Flori Mumajesi ra në sy, duke qenë se dyshja ishin shumë […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment