November 23, 2020
Portali Shprehja

A ua merr mendja se cila këngëtare është kjo në foto?

Ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite.

Flasim për Fevzije Konushevcin apo ndryshe siç e njohin të gjithë si Gili, shkruan “Kosovarja”.

Gili është një nga këngëtaret jo vetëm me zë të dalluar e karrierë të bujshme por edhe njëra ndër më të respektuarat tash e sa dekada.

Ajo cilësohet si një femër e bukur, e zonjë me klas ani pse nënë e dy djemve e së shpejti vjehërr për të parën herë.

Edhe në fillimet e karrierë Gili ishte po kaq e bukur e unike si tani, ajo vetëm e ka ruajtur bukurinë dhe njëkohësisht edhe vlerat artistike si një këngëtare mjaft e dalluar.

Së fundmi, Gili ka kujtuar kohën e vjetër.

“Edhe foto artistike bënim dikur😜🤗TRIO RONA 1985”, ka shkruar sipër këtij imazhit artistik./Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

Edhe foto artistike bënim dikur😜🤗TRIO RONA 1985

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on


Të Ngjajshme

Aktorja e famshme paralajmëron futjen në politikë

admin

Arkivoli i Ismet Pejës vendoset në Gjakovë

admin

Adelinës i shkëlqejnë unaza e vathët me diamantë

admin

Leave a Comment