November 29, 2021
Portali Shprehja

Abazoviç: S’kam ambicie të jem kryeministër i Malit të Zi

Zëvendëskryeministri dhe lideri i Lëvizjes Qytetare URA, Dritan Abazoviç, vlerësoi se platforma e Frontit Demokratik (FD) për tejkalimin e krizës politike tashmë është parë si një dokument, në të cilin nuk ka asgjë të re.

Të Ngjajshme

Daut Haradinaj: Shpresoj se krimin në Gllogjan nuk e ka bërë dora shqiptare

admin

Turqia veriperëndimore, përfshirë Stambollin, përfshihet nga një stuhi e fuqishme

admin

Shpërthen një granatë dore në Fushë Kosovë, nuk ka të lënduar

admin

Leave a Comment