September 27, 2022
Portali Shprehja

Adea Pula rikthehet në skenë, ky është reagimi i nënës së saj

Adea Pula, dikur yll i skenës muzikore për fëmijë, pas 15 vitesh pauzë është rikthyer sërish.

Këngëtarja, ka sjell para publikut këngën me titull “Mos Harro”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtarja që është mjaftë e famshme edhe në Instagram, premierën e videoklipin e ka prezantuar në një mbrëmje të organizuar posaçërisht për këtë gjë, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë mbrëmjes, familja e Adea Pules, posaçërisht e ëma e saj, janë parë tejet të ekzaltuar për rikthimin e këngëtares në skenë.


Të Ngjajshme

Learta e etur për të marrë dorë në dasma

Gazetari i njohur shkon i paftuar në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

Sa bukur duket Andrra në dallam të arit

Leave a Comment