January 16, 2021
Portali Shprehja

Adelina krejt ndryshe kur publikon imazh pa ‘photoshop’

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri po bën një jetë luksoze.

Martesa e saj me biznesmenin maqedonas, ka bërë që ajo dukshëm të frekuentojë vende nga më të ndryshme.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Rrobat e saj janë tejet firmato, dhe për këtë na tregon vet ajo.

Por, këngëtarja në fjalë vazhdon të ketë një ‘ves’ të keq, përdorimin e photoshop-it.

Në secilën paraqitje të saj, ajo përdor efekte të tepruara, dhe këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e mëposhtme.


Të Ngjajshme

Angela Martini i ngrit temperaturat në mes të borës

admin

Këtë fustan të Luanës do ta donin të gjitha femrat

admin

Ermal Fejzullahu flet për herë të parë për Fifin

admin

Leave a Comment