July 28, 2021
Portali Shprehja

Adelina ndan momentin duke shijuar kohën në plazh bashkë me burrin

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dalluara në shoëbizin kosovar. Pasi që jeton jetë luksoze, ajo merr vëmendje në çdo vend që shkon, shkruan “Kosovarja”. Pa dyshim, momentet më të mira ajo i ndan pranë bashkëshortit të saj, duke shprehur lumturinë që përjeton me të. Këtë herë, në mes të plazhit, me trupin perfekt […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment