June 18, 2021
Portali Shprehja

Adelina Tahiri nis pushimet

Tashmë vera vetëm se ka filluar dhe rritja e temperaturave gjithashtu. Dhe, artistët e estradës si shumë fytyra tjera të njohura publike kanë nisur pushimet. Adelina Tahiri, sapo ka publikuar një fotografi në rrjete sociale e cila zbuloi se është në pushime. Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhin teksa shihet plazhi dhe […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment