August 2, 2021
Portali Shprehja

Adelina Tahiri poston momentin intim me burrin duke u puthur

Adelina tregoi hapur lumturinë e saj. Adelina Tahiri ka ndarë disa momente intime krahë bashkëshortit të saj, avokatit maqedonas Serjoza Markov. Këngëtarja e cila shpesh tregon momente nga pëditshmëria, duke zbuluar edhe luksin që përjeton, sot ka treguar anën e dashurisë. Ajo dhe bashkëshorti shihen të lumtur e të përqafuar teksa shijojnë jetën e natës.

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment