December 5, 2021
Portali Shprehja

Adelon Ajdini: Ka shumë paqartësi për dokumentacionin e autobusit

Adelon Ajdini, inxhinier komunikacioni i ftuar në emision “Rruga drejt”, tha se në këtë tragjedi ka shumë paqartësi.

Ministria tha një herë se ka licencë pastaj nuk ka licencë, pastaj nuk ka lejë transporti.

Tact Watches

Ka shumë lloj transportesh, rasti në fjalë ka pasur vetëm lejë për transport të lirë.

Të Ngjajshme

Trafikonin emigrantë të paligjshëm nga Kuba dhe India, dy shtetas të Serbisë arrestohen në Maqedoni

admin

Kufizohet shpejtësia e lëvizjes në rrugën Strugë – Qafë Thanë

admin

Ahmeti është plotësisht i informuar për marrëveshjen me Alternativën

admin

Leave a Comment