June 18, 2021
Portali Shprehja

Adem Ramadani takohet më në fund me nënë Luljetën

Njerëzit mund të njihen dhe admirohen nga distanca. Ta duan e simpatizojnë njëri-tjetrin edhe pa u takuar kurrë, shkruan “Kosovarja”. Kjo është mëse e zakonshme në jetën e artistëve, njerëzve të famshëm, që janë në sytë e qindra e mijëra njerëzve. Këngëtari Adem Ramadani ka një fanse të madhe, e cila quhet Luljeta dhe që […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment