July 27, 2021
Portali Shprehja

Adriana Matoshi realizon grimin më të bukur të vitit 2021

Adriana Matoshi po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për jetën që bën. Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, andaj edhe është një person i dalluar me pozat e saj, shkruan “Kosovarja”. Duke i kushtuar rëndësi të madhe vetës, ajo duket çdo herë e më e veçantë. Sidomos, me imazhin e fundit me […]

.

Të Ngjajshme

Teuta Selimi bëhet nuse perfekte me ndryshimin e ri që ka bërë

admin

Gëzimja rregullohet e bëhet nuse për mrekulli

admin

Vetëm 7 javë pas lindjes vajza e Harryt dhe Meghan hyn në listën për fronin mbretëror

admin

Leave a Comment