December 5, 2021
Portali Shprehja

Adrinanën dashuria e re po e rinon edhe më shumë

Adriana Matoshi kohën e fundit po komentohet shumë për dashurinë e re që ka krijuar.

Duke qenë aktive me postimet që bën bashkë me të dashurin, ajo merr vëmendje të madhe duke shfaqur diferencën që kanë mes veti, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Në këtë imazh të fundit, me një veshje perfekte ajo nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja.

Këtë shkëlqim në paraqitje duket sikur ajo e ka nga dashuria e re që ka krijuar.
Mendoni edhe ju kështu?


Të Ngjajshme

Zbulohet arsyeja pse nëna e Donaldit nuk e donte Bora Zemanin

Albërija: Po të isha në vend të Trixës do kisha dalë me kohë

Grushte dhe shuplaka në mes të dy vajzave në emisionin “It’s My Love”

Leave a Comment