December 5, 2020
Portali Shprehja

Adrola Dushi i bën një dhuratë interesante djalit

Siç e dimë të gjithë, modelja bukuroshe Adrola Dushi është nënë e një djali të quajtur Troi, i cili i ngjan shumë.

Ajo publikon shpesh foto pranë tij në rrjete sociale dhe nuk i kursen dedikimet plot dashuri.

Së fundmi, modelja i ka bërë të birit dhuratën më të veçantë: një yll! Ajo ka ndarë me ndjekësit foton e një certifikate që provon se nisur nga sot, një yll në qiell mban emrin e Troit.

“Ylli me i bukur ne qiell, mban emrit e yllit me te bukur ne toke – Troi ime”, ka shkruar Adrola.


Të Ngjajshme

Adelina i ka dy fjalë për Aurela Gaçen

admin

Genti Fatali publikon momente intime me motrën e Loredanës

admin

Luana merr poza interesante nga vetura luksoze

admin

Leave a Comment