November 29, 2020
Portali Shprehja

Adrola Dushi tregon të vërtetën për lidhjen me Capital T

Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T dhe modelja bukuroshe Adrola Dushi janë përfolur prej kohësh për një lidhje.

Dyshja nuk kanë pranuar gjë publikisht, por fansat janë kuriozë të dinë si qëndron e vërteta.

Adrola ishte personazhi i rradhës në “After Party-n” e emisionit “Shiko kush luan”, ku nuk munguan pyetjes rreth jetës private. E pyetur nëse është beqare apo në një lidhje, modelja bëri sikur po mendohej dhe nuk dha një përgjigje.

Mirëpo, e pyetur nëse do preferonte një lidhje të fshehtë apo ta dinë të gjithë, ajo tha: “Ta dijë gjithë bota, po të jetë e duhura. Ta dinë të gjithë, ta marrin vesh të gjithë”.


Të Ngjajshme

Vajzat binjake të Vjosa Osmanit me paraqitje të veçantë për Ditën e Flamurit!

admin

Këta janë 50 shqiptarët më të njohur në botë

admin

Arta Nitaj uron 28 Nëntorin nga Dubai

admin

Leave a Comment