July 27, 2021
Portali Shprehja

Afërdita Demaku shfaq lumturinë që ka pranë bashkëshortit dhe fmëijëve

Afërdita Demaku është një këngëtare që e tregon vetën të zonja në shumë aspekte. Ajo me postimet e shumta që bën për ndjekësit e saj, shumë herë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Edhe këtë herë, me një imazh familjar, reflektimi në fytyrën e këngëtares shfaq lumturinë që ka pranë bashkëshortit dhe fëmijëve. Po ashtu, ajo […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment