April 16, 2021
Portali Shprehja

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po shkrihen pas djalit

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti saj Jkubi janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, të cilin vendosën ta quajnë Sky Blue.

Dyshen simpatike e ka lumturuar pa masë të bërit prind për herë të parë,

Dita-ditës ata po ndajnë imazhe të këndshme me djalin, ngjashëm vepruan edhe sot tek sa shihen ‘të shkrirë’ pas tij.

Eh, po nuk kanë faj, fëmijët janë mrekulli./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment