April 16, 2021
Portali Shprehja

Afërdita Dreshaj ia lë emrin djalit ‘Sky Blue’

Afërdita Dreshaj sot është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Jakubi janë gëzuar me një djalë për të cilin zgjodhën një emër tejet të veçantë.

‘Sky Blue’ është emri që kanë vendosur çifti për djalin e tyre që në shqip ka domenthënien ‘Qielli i kaltërt’.

Ndryshe, tanimë janë hyrë në modë emrat e tillë. Sara dhe Ledri janë ata që vajzën e tyre e qujatën Poem Blue./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

admin

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Leave a Comment