January 25, 2021
Portali Shprehja

Afërdita Dreshaj sjellë foton me nënën, motrën e vëllain

Afërdita ka publikuar foto me motrën, vëllanë dhe nënën.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është treguar edhe njëherë e hapur me ndjekësit e saj.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ajo ka vendosur që nëpërmjet Instagramit ti pranoi pyetjet që ata janë të interesuar për t’ia bërë dhe sigurisht se edhe u ka kthyer përgjigje.

Dikujt prej tyre i ka interesuar nëse Jehona është e vetmja motër që ka dhe Afërdita ka vendosur që t’ua prezantoi ndjekësve familjen e saj.

“Kjo është familja ime”, ka shkruar këngëtarja pranë fotos.


Të Ngjajshme

Leonita ndan imazh me barkun e fryrë

admin

Kika: “E urrej Albin Kurtin” , sen nuk më ka bo, sen si kom bo por s’mund e shoh

admin

Bluza e hollë ia shfaq komplet gjoksin Rinës

admin

Leave a Comment