August 11, 2022
Portali Shprehja

Afërdita Paqarada mahnitë fansat me linjat trupore që shfaq në imazhet e reja nga pushimet 

E bukura  e shqiptarisë, Afërdita Paqarda ka nisur pushimet ë Mal të Zi.

Si duket ish miss Kosova është duke e shijuar bregdetin dhe po i mbanë ndjekësit aktiv me imazhe mjaftë joshëse.

Ajo mori vëmendje me imazhet e reja ku është shfaqur në bikine dhe pantallona të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Paqarada pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive vlerësuese për linjat trupore të bujshme.

 


Të Ngjajshme

Fjolla Morina me urim prekës për ditëlindjen e vajzës: Nuk ishte e let për mua të qenurit Baba e Nanë…

Si ndikon konsumi i kalorive përpara gjumit tek pesha dhe shëndeti

Sa duhet të zgjatë seksi që zonja të përjetoi kënaqësi maksimale?

Leave a Comment