October 23, 2020
Portali Shprehja

Aferdita reklamon barkun e rrumbullakosur me foton më të ëmbël krah Jakubit

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e dha vetë çifti pak ditë më parë duke zbuluar se do të bëhen me djalë.

Afërdita është 5-muajshe shtatzënë, por është shfaqur në super formë. Madje në foton e fundit të postuar në Instagram, modelja i la fansat të habitur pasi shfaqej me barkun e sheshtë.

Mirëpo sot Afërdita ka publikuar foto ku barku duket qartë i rrumbullakosur dhe ia ka ëmbëlsuar ditën fansave.

Në një prej fotove Afërdita shfaqet së bashku me Jakubin ndërsa në foton tjetër duke përkëdhelur barkun.


Të Ngjajshme

Bleronës ia dhuroj vjehrra këtë unazë të dukatit?

admin

Adelina dëshpëron me pamjen e saj në këtë imazh

admin

Grushtohet “Pajtesa” e “Çka ka shpija”

admin

Leave a Comment