November 27, 2020
Portali Shprehja

Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

Derisa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut.

Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para të borës u regjistruan në Mavrovë, Nizhepolo dhe Pelister. Reshjet janë me intensitet të ulët dhe janë ende të pranishme kryesisht në lartësi .

Gjatë ditës së nesërme gjithashtu pritet mot i ftohtë me erë të lehtë në drejtimin verior.

The post Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Osmani: Marrëveshja me Bullgarinë nuk parasheh bisedime për identitetin dhe gjuhën maqedonase

admin

28 viktima dhe 1 093 raste të reja me COVID

admin

Kontesti me Bullgarinë, VMRO-ja proteston në disa qytete

admin

Leave a Comment