November 28, 2020
Portali Shprehja

Afrona kujton një imazh të vjetër me Bleron

Këngëtari Blero tash e disa vite është në lidhje me Afrona Dikën.

Ata tash e një vit kurozuan dashurinë e tyre me martesë, para nënkryetarit të komunës së Prishtinës, familjarëve dhe miqëve në një plazh në Shëngjin.

Koha ka kaluar shpejtë dhe çifti festoi gjithashtu përvjetorin e martesës.

Mirëpo romanca e tyre ka kohë që ka nisur dhe Afrona së fundmi është bërë shumë nostalgjike.

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj në instagram disa kujtime të vjetra me partnerin.

“Koha kalon shpejtë kur ishim të rinjë”, ka shkruar Afrona krahas fotove.


Të Ngjajshme

Si ta keni një trup si Jennifer Lopez në të 50-at?

admin

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Heidi Klum ndan një video intime me burrin në shtrat

admin

Leave a Comment