January 17, 2021
Portali Shprehja

Afrona merr poza ‘hot’ para pasqyrës

Bukuroshja Afrona është një nga fytyrat më të dashura dhe më të komentuarat nga mediet rozë.

Falë aktiviteteve të saj që i ndan edhe në rrjete sociale, ka arritur të ketë numër të madh ndjekësish, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Duke u veshur gjithmonë firmato, me rregullime në flokë e fytyrë ajo gjithmonë duket mahnitëse në secilën paraqitje.


Kësaj radhe vendosi të vjen ndryshe, duke pozuar nga palestra e tëra natyrale.

Duke ekspozuar linjat trupore pas pasqyrës ajo po duket e zjarrtë, ku dita ditës po punon fuqishëm duke u perfeksionuar më shumë se kurrë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Mozzik mesazh politikanëve: Mos i leni studentat me diploma e mastera me bajt smoka në super marketa

admin

Lamtumira e dhimbshme e çiftit të infektuar me koronavirus

admin

Astrologia shqiptare e thotë hapur: Ky këngëtar është tradhëtuar

admin

Leave a Comment