September 30, 2020
Portali Shprehja

Afrona merr poza ‘hot’ para pasqyrës

Bukuroshja Afrona është një nga fytyrat më të dashura dhe më të komentuarat nga mediet rozë.

Falë aktiviteteve të saj që i ndan edhe në rrjete sociale, ka arritur të ketë numër të madh ndjekësish, shkruan “Kosovarja”.

Duke u veshur gjithmonë firmato, me rregullime në flokë e fytyrë ajo gjithmonë duket mahnitëse në secilën paraqitje.


Kësaj radhe vendosi të vjen ndryshe, duke pozuar nga palestra e tëra natyrale.

Duke ekspozuar linjat trupore pas pasqyrës ajo po duket e zjarrtë, ku dita ditës po punon fuqishëm duke u perfeksionuar më shumë se kurrë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Ronela duket mahnitëse me flokët kaçurrela

admin

Ermira e Goldit merr një dhuratë të veçantë

admin

I dashuri i bën surprizë romantike Morenës

admin

Leave a Comment