0 C
Skopje
February 11, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Agim Bahtiri ia thotë këngës me sharki

Kreu i pjesës jugore të Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka vendosur që këtë të diel të qëndrojë larg politikës, shkruan lajmi.net.

Ai ka vendosur që të tregojë talentin e tij në këndim e në sharki.

Disa orë më parë, Bahtiri kishte hyrë “live”, në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ku shihet  së bashku me disa këngëtarë e instrumentistë të tjerë të muzikës popullore duke kënduar. /Lajmi.net/

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Vazhdon ndotja e ajrit në Prishtinë

shprehja

Spitali në Kumanovë me aparatura të amortizuara

shprehja

Javën e ardhshme përfundon puna në platformën e dialogut

shprehja