22.1 C
Skopje
August 25, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Agim Bahtiri ia thotë këngës me sharki

Kreu i pjesës jugore të Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka vendosur që këtë të diel të qëndrojë larg politikës, shkruan lajmi.net.

Ai ka vendosur që të tregojë talentin e tij në këndim e në sharki.

Disa orë më parë, Bahtiri kishte hyrë “live”, në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ku shihet  së bashku me disa këngëtarë e instrumentistë të tjerë të muzikës popullore duke kënduar. /Lajmi.net/

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Thaçi-Dragusha: Kurti s’ka guxim të kandidojë për kryeministër, po i përkulet e vardiset LDK-së

shprehja

Kaos i madh në rrugën Prishtinë -Pejë, 10 aksidente e shumë të lënduar

shprehja

Haradinaj takon Zaevin, e quan mik të mirë

shprehja