January 25, 2021
Portali Shprehja

Agnelli: City? Jam i rritur dhe e di se nuk duhet të komentoj

Andrea Agnelli, gjatë konferencës së ECA-s (Shoqata e klubeve europiane të futbollit), ka folur edhe për fair play-in financiar.

“Siç kam thënë pak a shumë në të kaluarën, besoj se ka arritur objektivat që kishte në fillim dhe po punojmë me UEFA-n për të parë nëse mund ta përmirësojmë”, ka thënë presidenti i Juventus-it dhe ECA-s.

“Por është një   gjë që i ka arritur objektivat. Kështu që është diçka për të cilën duhet të jemi të gjithë të lumtur. Por gjithçka që funksionon mund të përmirësohet”.

I pyetur në lidhje me vendimin e marr nga CAS për çështjen e Manchester City-t, Angelli ka thënë: “Jam aq i rritur sa ta di se vendimet pranohet dhe nuk komentohen”.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment