June 18, 2021
Portali Shprehja

Agnesa rrezaton në komplete të kuqe

Për bukuri natyrale dhe linja perfekte të trupit, Agnesa Vuthaj renditet ndër të parat. Ajo në shumë aspekte merr vëmendje edhe me stilin unik që ka, shkruan “Kosovarja”. Në shumë fotografi që publikon, ajo duket përrallore dhe pothuajse shumicën e kohës kalon në lajm. Këtë herë, e veshur në komplete të kuqe dhe me një […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment