January 21, 2021
Portali Shprehja

Agnesa Vuthaj e ekspozon trupin në fustan të shkurtë

Bukuroshja kosovare Agnesa Vuthaj vazhdon të konsiderohet një nga femrat më të bukura.

Duke qenë e tëra natyrale pa asnjë ndërhyrje në fytyrë e trup, gjithmonë na mahnit me paraqitjet e saj te zjarrta, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Duke qenë një modele me nam, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme, duke vënë në fokus hiret trupore që i gëzon.

Së fundmi e veshur me një fustan të shkurtë e të ngushtë për trupi, theksoj këmbët seksi.

E bukur dhe mjaftë tërheqëse po shfaqet, ku përkundër moshës vazhdon të shkëlqej gjithmonë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Leave a Comment