April 16, 2021
Portali Shprehja

Agnesa Vuthaj ikonë e bukurisë, si me grim si pa të

Agnesa Vuthaj prej momentit kur e mori kurorën si më e bukura shqiptare nuk ka ndaluar së përfaqësuari denjësisht këtë titull.

Bukuroshja jo vetëm për bukuri, por ajo njihet edhe për stilin e paraqitjet e saj gjithmonë të qëlluara e me plot elegancë, shkruan “Kosovarja”

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, ku shihet pa pikë grimi dhe me veshje sportive, por me një buzëqeshje që rrezaton shumë bukuri.

Ikona e bukurisë ka arritur shumë mirë ta mbajë sekrete jetën e saj private, duke mos dhënë asnjë informacion nëse është në lidhje apo jo. /Kosovarja/

 


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment