May 17, 2021
Portali Shprehja

Ah vëllai i motrës! Ah Luli…

Nga: Lindita Ahmeti Ah vëllai i motrës! Ah Luli! Se si u përvodh 25 marsi; si na e solli kobin në mënyrë aq tinëzare me lajmin se im vëlla Lurani nuk jeton më. E pabesueshme! Por, brenda hidhërimit ngrihet dhembshëm zëri i së vërtetës që vjen përnjëherë duke ma bërë me dije se jeta filloi […]

.

Të Ngjajshme

Linda ndan imazhin me linjat perfekte që ka

admin

Nëna e Nora Istrefit pa pikën e grimit dhe gjithë këtë bukuri

admin

Askush nuk e dinte që ky këngëtar është vëllai i Alban Skënderaj

admin

Leave a Comment