May 28, 2022
Portali Shprehja

Ahmeti: BDI çelës për çdo qeveri

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në emisionin e Klan Debat deklaroi se BDI është çelësi i gjitha qeverive.

”Në kohë kur ne kemi qenë në koalicion me VMRO-në të njejtën gjë e bënte LSDM-ja. Për të arritur për të rrënuar dhe rrëzuar një qeveri ka qenë nga Bashkimi Demokratik për Integrim, kemi qenë çelsi i qeverisë. Tani të njejtën metodë e përdor VMRO-DPMNE sepse po të hiqet BDI nga ky partneritet sigurisht që qeveria bie”. /KlanMacedonia/

Tact Watches

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment