January 28, 2022
Portali Shprehja

Ahmeti ngushëllon familjen e Kadri Veselit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka ngushëlluar familjen Veseli, për vdekjen e nënës së Kadri Veselit.

Postimi i plotë:

Tact Watches

Gjashtë muaj pas humbjes së Fazli Veselit, babait të shokut tonë, bashkëluftëtarit Kadri Veseli, sot ka ndërruar jetë edhe nëna e tij Ajshe Veseli.

Bashkëndjej me dhimbjen e Kadriut, vëllezërve dhe gjithë familjes dhe ju shpreh ngushëllime të sinqerta.

Të Ngjajshme

Nga 1 shkurti do të rikthehet transporti publik në Kumanovë

admin

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

admin

Alsat: BDI-ja e harroi në burg Rexhail Qerimin!

admin

Leave a Comment